2008-09-14 - CZY TO JEST ŻYCIE CZY TO JEST PISANIE
Takie czasem to pisanie
jakieś takie to nijakie.
Przecież chcę.
Lecz to już przeszkodą jest.
Więc relaksu z przyjemnością łyka weź.
Wzrośnij mocnij namiar spraw
i wyrzucaj słowa na ten czas.
A gdy już się zmęczysz
zapewniam, że ktoś cię wyręczy.